Tinklelis – durys
11/02/2017
Tinklelis – rėmelis
11/02/2017

Tradicines užuolaidas vis dažniau keičia modernūs ir šiuolaikiški roletai. Profesionaliai pagaminti ir sumontuoti roletai lengvai slankioja aukštyn – žemyn prie lango stiklo. Ant stiklajuostės priklijuotos kreipiančiosios juostelės užtikrina reikiamą audinio prigludimą prie lango. Langė salone rasite plačiausią roletų audinių asortimentą, nesant galimybei atvykti į saloną – mes atvežame katalogus arba viską suderiname internetu, siųsdmi nuotraukas ir video.
Roletus galite rinktis iš plačios audinių raštų, spalvų, atspalvių gamos, mechanizmų spalvų įvairovės, roletų visų tipų langams, sienoms, luboms. Varstomų langų atveju roleto audinys išlieka prigludęs prie stiklo. Pasirinkus tam tikrą audinio rūšį roletas gali būti pritaikomas drėgnoms patalpoms. Roletai gali būti valdomi ne tik iš viršaus į apačią, bet ir iš apačios į viršų.
Roletai pagal paskirtį naudojami gyvenamųjų patalpų užtemdymui, saulės šilumos (spindulių) blokavimui, biuruose, vonios kambariuose, virtuvėje. Taip pat originalūs fotoroletai naudojami interjero pagyvinimui, suteikiant Jūsų namams dar daugiau jaukumo.

Rinkdamiesi Langė roletus, Jums bus garantuotos lanksčios galimybės įsigyti specialiai Jūsų langui pagamintus roletus, todėl jie idealiai tiks bet kokių matmenų langams.
Jūs nenusivilsite ypač kokybiška produkcija. Kompanija roletų gaminimui naudoja tik kokybiškas medžiagas, todėl jie yra ilgaamžiai. Langė darbuotojai patys išmatuoja Jūsų langus ir pritvirtina roletus. Be to specialistai tiesiogiai bendradarbiauja su gamybos skyriumi, todėl išvengsite bet kokių nesklandumų. Ir svarbiausia, roletus įsigysite už itin gerą kainą.