MB-104 pasyvus
11/02/2017
Clasictherm
11/02/2017

MB-70

MB-70HI

Sistema MB-70 yra moderni aliuminio sistema, skirta išorinių architektūrinių pastato elementų, kuriems reikalinga šilumos ir garso izoliacija, tokių kaip: įvairių tipų langų, durų, vestibiulių, vitrinų ar erdvinių konstrukcijų, pritaikymui.

Sistemos profiliai pasižymi trijų kamerų konstrukcija. Struktūrinis langų sekcijų gylis yra lygus 70 mm (karkasų) ir 79 mm (rėmų), o durų: atitinkamai 70 mm ir 70 mm. Tokie išgauti rėmo ir karkaso sekcijų gyliai lango atveju uždarius suteikia vientiso paviršiaus efektą iš išorinės pusės, o durų atveju – apdailos efektą rėmų ir karkasų paviršiui. Profilių forma sudaro galimybę išgauti grakščias ir atsparias langų ir durų konstrukcijas. MB-70 sistemos atveju taip pat įmanoma pagaminti langus su vadinamuoju „paslėptu rėmu“ MB-70US ir MB-70 „Industrial“ [pramoniniu], kuriuos galima pritaikyti modernizuojant post-industrinius istorinius ir monumentalius objektus.

Šilumos izoliavimo priemonių ir tarpiklių taikymo dėka MB-70 sistema pasižymi labai mažu bendru šilumos perdavimo koeficiento dydžiu Uf. Tai yra labai svarbu laikais, kai reikalavimai energijos valdymui ir aplinkos apsaugai didėja. Priklausomai nuo naudojamų profilių ir priedų, konstrukcijų su MB-70 sistema šilumos perdavimo koeficiento dydis svyruoja tarp 1,5 ir  2,39 W/m2K. Šioje sistemoje yra taikomos profiliuotos „omega“ formos šilumos izoliavimo priemonės, kurių plotis yra lygus 34 mm (langai) ir 24 mm (durys), pagamintos iš poliamido, sutvirtinto stiklo pluoštu. Siūloma šilumos izoliavimo priemonių forma padidina profilio tvirtumą, lyginant su plokščiomis izoliavimo priemonėmis, ir palengvina sekcijos drenažą, tuo pat metu užtikrinant tinkamą šilumos izoliaciją visomis atmosferos sąlygomis. Languose pritaikytos šilumos izoliavimo priemonės turi papildomus tarpiklius sujungimo su sekcijomis vietoje, taip pat įlaidus, padalinančius kamerą tarp vidinių ir išorinių aliuminio sekcijų į tris dalis.

Be kita ko, dėl tokios formos šilumos izoliavimo priemonių taikymo nereikia užpildyti tarpo tarp jų poliuretano putų ar putų [polistirolo] įdėklais, siekiant pagerinti jų šilumos izoliaciją. Sandarumas užtikrinamas, naudojant specialius tarpiklius, pagamintus iš dviejų komponentų EPDM [metileno propileno dinomero] sintetinio kaučiuko: kieto ir korėto, o tai garantuoja atsparumą senėjimui ilgalaikio eksploatavimo laikotarpiu bei labai gerą šilumos izoliaciją. MB-70 yra pirmoji sistema, kurioje tokio tipo medžiaga buvo panaudota centrinio tarpiklio sukūrimui.

Sistema sudaro galimybę naudoti stiklo plokščių komplektus, kurių storis svyruoja nuo 21 mm iki 57 mm langų rėmuose ir nuo 12 mm iki 48 mm fiksuotuose languose ir durų sąvarose. Toks platus užpildo storių pasirinkimas garantuoja galimybę pritaikyti visas tipiškas ir netipiškas stiklo plokštes.

Dėl plataus spalvų pasirinkimo standartinėje paletėje galima patenkinti net reikliausių mūsų klientų poreikius.

MB-70 sistema sudaro pagrindą sprendimams, apimantiems pagerintą šilumos izoliacijos efektyvumą, tokiems kaip: MB-70HI, MB-70US HI ir uždangos, pagrįstos MB-70CW HI langais.