Clasictherm
11/02/2017
Mediniai langai
11/02/2017

Langai OPTITHERM tai daugiau nei standartas. Tai pasiūlymas žmonėms ieškantiems langu  su aukštesniais parametrais už optimalia kaina. 80-dešimt milimetru, šešių kamerų profiliai tai garantija tvirtumo ir atsparumo atmosferinėms sąlygoms, itin didelis atsparumas saules.

  • OPTITHERM – tai ekologiški profiliai pagaminti naudojant cinko ir kalcio stabilizatorius.
  • OPTITHERM – tai užapvalinta stakta ir varčia, moderni stiklajuoste, tarpines pilkos ir juodos.
  • OPTITHERM –  tai garantija ilgalaikio naudojimo dėka panaudojimo tvirtos armuotes, aukštos kokybes apkaustų ir elastingu tarpiniu.
  • OPTITHERM – tai didesnis šilumos taupymas. Šešių kamerų 80mm pločio stakta ir varčia panaudojus  trijų stiklu paketa garantuoja puikia šilumos izoliacija.
  • OPTITHERM – tai ramybe ir saugumas. Platus pasirinkimas stiklopaketu su paaukštintu garso ir įsilaužomo atsparumu, galimybe panaudoti priešisilauziminius apkaustus ir metaline rankeną  žymiai pakelia patogumą ir saugumą vartotoju.

6 kamerų profiliu OPTITHERM sistema;

Staktos storis 80 mm;

Pusiau sutapdinta arba nesutapdinta varčia;

Juodos arba pilkos spalvos EPDM tarpikliai;

24 mm stiklo paketas, kurio šilumos laidumo koeficientas Ug = 1,0 W/m2K, galima naudoti 40 mm dviejų kamerų paketą, kurio koeficientas Ug = 0,6 W/m2K;

Suapvalintos formos stiklajuoste 24 mm pločio dviejų stiklu paketui su juodu arba pilku tarpikliu, 40 mm pločio trijų stiklu paketui tik su juodu tarpikliu;

Užpildytas apkaustų griovelis;

Uždarasis sutvirtinimas rėme.