MB-70
11/02/2017
Optitherm
11/02/2017

Langai „Clasictherm” aukščiausios kokybės garantija. Šešių kamerų profilis , 70 mm pločio, siūlomas su pusiau apvalia varčia, arba su apvalia varčia. Aukštos kokybės PVC mišinys, naudojamas profilio ekspresijai, garantuoja spalvos ilgaamžiškumą, atsparumą atmosferos sąlygoms ir priežiūros paprastumą.

  • ŠILTI – šešių kamerų rėmas, varčia 70mm pločio ir galimybė panaudoti 40 mm pločio stiklo paketą su šiltu rėmeliu užtikrina puikią šilumos izoliaciją.
  • TYLUS– šešių kamerų profilis ir panaudojamas trijų stiklų paketas užtikrina jaukią tylą namuose.
  • PATVARUS IR SAUGUS– kvadrato formos metalas staktoje, galimybė panaudoti priešįsilaužiminę rankeną ir apkaustus garantuoja naudojimąsi langais be rūpesčių  ir apsaugo nuo įsilaužimo.
  • ELEGANTIŠKI– simetriški ir lengvai užapvalinti profiliai, moderni stilkajuostė su juoda arba pilka tarpine ir galimybė panaudoti stiklo paketą su šiltu rėmeliu suteikia unikalią išvaizdą langams.
  • IŠSVAJOTI– platus spalvų pasirinkimas, galimybė dažyti kiekviena RAL spalva, leidžia panaudoti langus “Clasictherm” kiekviename projekte.
  • BEŠVINIAI– ekologiški profiliai “Clasictherm” pagaminti naudojant cinko ir kalcio stabilizatorius yra bešviniai.

6 kamerų, CLASICTHERM profilių sistema;

staktos storis 70 mm;

pusiau sutapdinta arba nesutapdinta varčia;

juodos arba pilkos spalvos EPDM tarpikliai;

24 mm stiklo paketas, kurio šilumos laidumo koeficientas K= 1,0 Wm2K, galima naudoti 40 mm dviejų kamerų paketą, kurio koeficientas K= 0,7 Wm2K;

suapvalintos formos stiklajuostė, 24 mm pločio dviejų stiklų paketui su juodu arba pilku tarpikliu, 40 mm pločio trijų stiklų paketui tik su juodu tarpikliu;

užpildytas apkaustų griovelis;

uždarasis sutvirtinimas rėme.